Het college van kerkvoogden wordt gevormd door:

K. de Jong
Zuidhollandsdijk 12

5161 HL Sprang-Capelle

0416-277062

dejong@hhgsprangcapelle.nl

J.H. Oerlemans (Voorzitter)
Heistraat 178

5161 GL Sprang-Capelle

0416-273362

oerlemans@hhgsprangcapelle.nl

T.J. Haakmeester

Mesdaglaan 27

5161 VB Sprang-Capelle

0416-273587

haakmeester@hhgsprangcapelle.nl

H.M. Redeker
Dorpsstraat 59

4268 GG Meeuwen

0416-532191

redeker@hhgsprangcapelle.nl

R.P. Stolk (Fin.administratie)
Willem van Gentsvaart 20

5161 AV Sprang-Capelle

0416-312193

stolk@hhgsprangcapelle.nl

R. Sturris (Alg.Adjunct)
Irenestraat 22

5161 XA Sprang-Capelle

06-28274927

sturris@hhgsprangcapelle.nl

J.A. Treffers
Kamille 27

5161 XX Sprang-Capelle

0416-273309

treffers@hhgsprangcapelle.nl

Collectebonnen

Vanaf nu kunt u collectebonnen vooraf bestellen via de website zodat u ze alleen maar af hoeft te halen.  Hoe werkt het?

U kunt het bestelformulier voor collectebonnen  hier openen, of u vindt hem in het hoofdmenu onder kerkvoogdij.

Vul in wat van toepassing is en u klikt op verzenden. Uw bonnen liggen vervolgens de eerstvolgende keer op u te wachten.

———————————————————————————————————————————————————————————–

Ledenmutaties 

Onze kerkenraad wil graag met de gemeente meeleven.

Het is daarom erg belangrijk om over de juiste gegevens van de gemeenteleden te beschikken.

Vroeger werden zaken als huwelijk, geboorte of verhuizing vaak automatisch doorgegeven aan de kerkelijke gemeente.

Nu is dat niet meer zo en moet onze ledenadministrateur soms veel moeite doen om de juiste gegevens te achterhalen.

Om het u gemakkelijker te maken om wijzigingen door te geven,  heeft de kerkvoogdij een formulier ontwikkeld waarop u zelf de wijzigingen kunt invullen. Klik hier voor het formulier.

Als u het ingevulde formulier terug stuurt, zorgt u ervoor dat onze ledenadministrateur geen spoorzoeker hoeft te zijn.

Het ingevulde formulier kunt vervolgens verzenden, dan krijgt u binnen enkele dagen een bevestiging van ontvangst toegestuurd.